Vykurovanie
klimatizáciami

Všetky klimatizácie Hisense dokážu chladiť aj vykurovať. Vďaka technológií tepelného čerpadla sa prenáša teplo medzi vonkajšou a vnútornou jednotkou s vysokou efektivitou. Pomer medzi dodaným elektrickým výkonom a vyrobeným teplom je až 1:4. Teda na 1 kW elektriny vyrobíte asi 4 kW tepla.

Vysoko efektívne a dostupné vykurovanie
s klimatizáciami Hisense

Energy PRO Plus

A+++Vykurovanie až do -25°CUltra tichá 18dBSmart Eye Hi – NANO filtrácia Wifi

Klimatizácia, ktorá sa postará o váš komfort nie len počas leta, ale aj v zime.  Spomedzi nástenných modelov vyniká najefektívnejšou prevádzkou pri vykurovaní aj chladení. Parametre ako prevádzka až do -25°C, alebo vyhrievaná vanička vonkajšej jednotky zabezpečia požadovaný výkon aj pri extrémnych mrazoch, alebo vo vlhkom prostredí. Revolučná funkcia Smart Eye s termo senzorom automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu tak, aby teplý vzduch prúdil priamo na Vás a v lete opačne. Čistý vzduch s technológiou HI-nano, samočistením výmenníkov a hlučnosťou iba 18dB.

Konzolová klimatizácia

Najlepšia na vykurovanieŠpičkový dizajnWifi ReadySéria profesional

Dizajnová konzolová klimatizácia, ktorá pripomína radiátor. Umiestňuje sa na stenu, najčastejšie pod okno. Táto jednotka smeruje teplý vzduch k podlahe a následne po celej miestnosti, čo maximalizuje komfort vykurovania. Okrem toho má druhý výduch smerovaný nahor, čím dokáže počas letných dní účinne chladiť. Vhodné riešenie pre aj pre komerčnú sféru – napríklad administratívu.

New Energy

A++Vykurovanie aj pri -22°CWifi Veľmi ticháSéria profesional

Okamžitý výkon a maximálna spoľahlivosť. Klimatizácia s tými najnovšími technológiami a decentným, elegantným dizajnom. Len 19dB, A++, výbava na vykurovanie ako vykurovanie pri -22°a vyhrievaná vanička vonkajšej jednotky . Vo výkonoch 5kW a 7kW. New Energy je model  vhodný do vášho domu, ale rovnako zvládne aj vyššie zaťaženie v komerčnej sfére.

Comfort

A++Vykurovanie až do -20°CEasy inštaláciaVeľmi tichá Wifi

Rada Comfort je naším najrozšírenejším modelom na trhu. Medzi hlavné výhody patrí veľmi nízka hlučnosť, široká škála funkcií a ovládanie pomocou WiFi. Zároveň je model doplnený aj výbavou na spoľahlivé vykurovanie až do teploty -20°C a vyhrievanou vaničkou vonkajšej jednotky. Klimatizácia je navrhnutá tak, aby bola montáž veľmi jednoduchá a rýchla.

Easy

Najlepšia cenaWifi ReadyVeľmi ticháMalé rozmery vonkajšej jednotky

Model Easy prináša kombináciu spoľahlivosti a nízkej ceny. Napĺňa tým hlavné očakávania od ekonomickej triedy. Tak ako všetky klimatizácie Hisense, aj Easy je veľmi tichá – len 19dB a spoľahlivo vykuruje až -20°C. Ponúka príjemný dizajn a možnosť ovládania s Wifi. Menšie rozmery vonkajšej jednotky oceníte hlavne na balkónoch.

mrak
rybarik
mrak
butterfly

Multisplit na vykurovanie

Spoľahlivé vykurovanieZapojenie 2 až 5 jednotiek na jednu vonkajšiuMožnosť kombinovať rôzne modelyúspora nákladov a priestoru

Vykurovanie vášho viacizbového priestoru rovnako dobre zabezpečia nové modely Multisplit s vykurovaním do -20°C a vyhrievanou vaničkou. Použitím jednej vonkajšej jednotky pre viac miestností šetríte vonkajší priestor, obstarávacie a hlavne prevádzkové náklady. Ideálne riešenie pre viacizbové byty, domy aj kancelárie. Nové modely pre 2023 prešli inováciami a sú výkonnejšie, ekonomickejšie a rozmerovo úspornejšie.