Multisplit

Vonkajšie jednotky

Použitím jednej vonkajšej jednotky pre viac miestností šetríte vonkajší priestor, obstarávacie a hlavne prevádzkové náklady. Ideálne riešenie pre viacizbové byty, domy aj kancelárie. Nové modely pre 2023 prešli inováciami a sú výkonnejšie, ekonomickejšie a rozmerovo úspornejšie.

Zapojte od 2 až do 5

Široká kombinácia jednotiek

Samotná inštalácia aj servis sú pre technikov jednoduchšie a rýchlejšie vďaka viacerým vylepšeniam. Ide o modely so štatisticky s najvyššiou mierov spoľahlivosti.

vysoká spoľahlivosť – automatické ochrany a diagnostika

Úspora nákladov aj priestoru

Spoľahlivé vykurovanie: -20°C a vyhrievaná vanička

Možnosť zablokovať vykurovania počas leta

Táto funkcia je veľmi užitočná v administratíve, či hoteloch. Zamedzí neželanému spusteniu módu chladenia na jednej vnútornej jednotke a módu vykurovania na ďalšej. 

Podpora samočistenie vnútorných jednotiek

mrak
rybarik

Vnútorné jednotky

Vďaka rozmanitému výberu vnútorných jednotiek zaručene nájdete moel, ktorý vám bude vyhovovať. Okrem nástenných modelov je možné pripojiť aj dizajnové konzolové, kazetové, kanálové modely. Naviac môžete všetky navzájom kombinovať podľa vašich potrieb.

Vnútorné jednotky

Vďaka širokému výberu vnútorných modelov vždy nájdete to čo Vám vyhovuje. Okrem nástenných modelov je možné pripojiť aj dizajnové konzolové, kazetové, kanálové modely. Všetky sa dajú navzájom kombinovať podľa vašich potrieb.

Pozrite si nové funkcie modelov Multisplit