Nástenné klimatizácie
do bytu alebo domu

Medzi hlavné výhody patrí veľmi nízka hlučnosť, široká škála funkcií a ovládanie pomocou WiFi. Klimatizácia je navrhnutá tak, aby bola montáž veľmi jednoduchá a rýchla.

Spoľahlivé klimatizácie Hisense
pre vyššiu kvalitu vášho života

Energy PRO Plus

A+++Ultra tichá 18dBSmart Eye Hi – NANO filtrácia WifiAutomatické čistenie

Klimatizácia, ktorá sa postará o váš komfort. Revolučná funkcia Smart Eye s termo senzorom automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu tak, aby chladný vzduch neprúdil priamo na vás. Čistý vzduch s technológiou HI-nano, samočistením výmenníkov a hlučnosťou iba 18dB – to všetko a oveľa viac ponúka prémiový dizajnový model Energy PRO Plus.

New Energy

A++Vykurovanie aj pri -22°CWifi Veľmi ticháSéria profesional

Okamžitý výkon a maximálna spoľahlivosť. Klimatizácia s tými najnovšími technológiami a decentným, elegantným dizajnom. New Energy je model  vhodný do vášho domu, ale rovnako zvládne aj vyššie zaťaženie v komerčnej sfére. Len 19dB, A++, výbava na vykurovanie a smart funkcie. Vo výkonoch 5kW a 7kW

Comfort

A++Easy inštaláciaVeľmi tichá Wifi

Rada Comfort je naším najrozšírenejším modelom na trhu. Medzi hlavné výhody patrí veľmi nízka hlučnosť, široká škála funkcií a ovládanie pomocou WiFi. Zároveň je model doplnený aj výbavou na spoľahlivé vykurovanie až do teploty -20°C a vyhrievanou vaničkou vonkajšej jednotky. Klimatizácia je navrhnutá tak, aby bola montáž veľmi jednoduchá a rýchla.

Easy

Najlepšia cenaWifi ReadyVeľmi ticháMalé rozmery vonkajšej jednotky

Model Easy prináša kombináciu spoľahlivosti a nízkej ceny. Napĺňa tým hlavné očakávania od ekonomickej triedy. Tak ako všetky klimatizácie Hisense, aj Easy je veľmi tichá – len 19dB. Ponúka príjemný dizajn a možnosť ovládania s Wifi. Menšie rozmery vonkajšej jednotky oceníte hlavne na balkónoch.

mrak
rybarik
mrak
butterfly

Konzolová klimatizácia

Najlepšia na vykurovanieŠpičkový dizajnWifi ReadySéria profesional

Dizajnová konzolová klimatizácia, ktorá pripomína radiátor. Umiestňuje sa na stenu, najčastejšie pod okno. Táto jednotka smeruje teplý vzduch k podlahe a následne po celej miestnosti, čo maximalizuje komfort vykurovania. Okrem toho má druhý výduch smerovaný nahor, čím dokáže počas letných dní účinne chladiť. Vhodné riešenie pre aj pre komerčnú sféru – napríklad administratívu.

Blog