Energy PRO X

A+++ Ultra tichá Wifi a smart funkcie Automatické čistenie

Nový prémiový model Energy Pro X v štýlovom čiernom a bielom dizajne kombinuje moderný vzhľad s vynikajúcou energetickou účinnosťou. Tento model bol navrhnutý pre dlhú životnosť a ľahkú údržbu, pričom je vybavený samočistiacim systémom pre vnútornú aj vonkajšiu jednotku. Vďaka vyhrievanej vaničke vo vonkajšej jednotke je zaručený optimálny výkon aj v chladnom počasí, čím sa zabezpečuje stály a spoľahlivý výkon. Vychutnajte si bezkonkurenčný komfort a spoľahlivosť s modelom Hisense Energy Pro X.

Funkcia inteligentného oka prináša novinku v podobe snímania miestnosti termokamerou. Užívateľ si môže nastaviť požadovaný režim pomocou termo snímania. Klimatizácia nasmeruje vzduch na užívateľa, alebo naopak, bude fúkať iným smerom.

Na diaľkovom ovládači môžete nastaviť rôzne uhly prúdenia vzduchu, aby vyhovovali vašim potrebám. Prúdenie vzduchu nahor a nadol je možné nastaviť až v 6 uhloch, zatiaľ čo prúdenie vzduchu vpravo a vľavo môžete nastaviť v 3 uhloch.

Klimatizácia dokáže normálne fungovať a vykurovať váš domov až do vonkajšej teploty -25 °C. Vonkajšia jednotka obsahuje vyhrievanú vaničku, ktorá zabezpečí, že jednotka bude fungovať aj v tých najväčších mrazoch.

HI-NANO je druhom účinného plazma ionizátora. Vďaka svojej silnej produkcii iónov dokáže účinne eliminovať baktérie, vírusy a prachové častice, takže si každý deň môžete užívať čistý vzduch.

Vonkajšia aj vnútorná jednotka klimatizácie Energy Pro X je vybavená patentovanou samočistiacou technológiou, ktorá efektívne odstraňuje usadený prach a zabezpečuje hĺbkové čistenie. Jednotky majú tiež antibakteriálny povrch, ktorý účinne bojuje proti plesniam, čím zaručuje čistý a zdravý vzduch v domácnosti.

V aplikácii môžete sledovať údaje o spotrebe energie vašej klimatizácie. Môžete kedykoľvek skontrolovať a spravovať nastavenia klimatizácie, aby ste znížili prevádzkové náklady.

mrak
rybarik

Pozrite si video ako funguje a aké má funkcie model Energy Pro X