Úspešná účasť na Výstave Aquatherm v Prahe: Novinky v Klimatizáciách a Tepelných Čerpadlách

S hrdosťou oznamujeme, že sme ako dlhoročný dodávateľ klimatizácií a tepelných čerpadiel Hisense absolvovali našu prvú veľkú výstavu. Účasť na Aquatherm Praha predstavovala pre nás významný míľnik a zároveň príležitosť predstaviť naše najnovšie produkty v oblasti klimatizácií a tepelných čerpadiel širšej verejnosti.

Bola to pre nás neobyčajná skúsenosť a sme nesmierne spokojní so záujmom o naše produkty, ako aj so spätnými väzbami od našich zákazníkov a partnerov.

Naša expozícia bola zameraná najmä na rezidenčné klimatizácie Hisense, tepelné čerpadlá a komerčné VRF (Variable Refrigerant Flow) systémy. Medzi naše najvýraznejšie novinky patril nástenný model Energy pro X. Tento model, okrem svojich vynikajúcich funkcií, ako napríklad smart eye, vykurovanie pri -25°C a energetická trieda A+++, zaujal aj svojím jedinečným dizajnom v čiernom a bielom prevedení. Tento model si získal veľkú pozornosť a záujem návštevníkov výstavy.

Okrem toho sme predstavili aj najpredávanejšiu klimatizáciu Comfort, ktorá svojim jednoduchým, čistým dizajnom a zároveň vysokým štandardom funkcií predstavuje ideálnu voľbu pre mnohých zákazníkov.

V sortimente sme tiež uviedli novinky v sérii multisplit, ktoré umožňujú pripojenie 2 až 5 vnútorných klimatizácií na jednu vonkajšiu jednotku. Tieto modely vynikajú svojou kompaktnosťou, vysokou účinnosťou SCOP a SEER a nízkou hlučnosťou. Dôležitou informáciou pre účastníkov bola možnosť využitia všetkých klimatizácií na ekonomické vykurovanie.

Klimatizácie Hisense na výstave Aquatherm Praha

Tepelné čerpadlá Hisense rovnako vzbudili veľký záujem. Na výstave sme predviedli modely Split, Monoblok a Integra, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi parametrami SCOP až 5.0, nízkou hlučnosťou a jednoduchým a sofistikovaným nastavením. Tieto tepelné čerpadlá získali aj ocenenie Red Dot Award za ich dizajn.

Tepelné čerpadlá Hisense na výstave Aquatherm Praha

Počas štyroch dní trvania výstavy sme odpovedali na stovky otázok odbornej aj laickej verejnosti. Okrem prezentácie produktov sme návštevníkom ponúkli aj zábavu v podobe stolného futbalu. Keďže Hisense je oficiálny sponzor EURO 2024, tak sme návštevníkov zapojili do súťaže o lístky na zápas českej reprezentácie a televízor Hisense.

Ďalšie informácie o našich produktoch v oblasti klimatizácií a tepelných čerpadiel a špecifikácie jednotlivých modelov nájdete na našom webe.

Súvisiace novinky

Keď Multisplit, tak Hisense!

Keď Multisplit, tak Hisense!

Máte záujem o klimatizáciu a neviete sa rozhodnúť, či siahnuť po riešení Singlesplit alebo Multisplit? Radi vám poradíme.

Ako a prečo sa vykonáva dezinfekcia klimatizácie?

Ako a prečo sa vykonáva dezinfekcia klimatizácie?

Započuli ste niekde informáciu o tom, že klimatizáciu treba pravidelne dezinfikovať? Počuli ste správne – dezinfekcia klimatizácie spolu s pravidelným čistením je základnou podmienkou nielen chladného vzduchu bez nepríjemného zápachu, ale aj zdravej domácnosti a dlhej životnosti vašej klimatizácie. Ako teda čistiť a dezinfikovať klimatizáciu?