Hisense je oficiálnym partnerom UEFA EURO 2024

Spoločnosť Hisense verí, že šport je nenahraditeľnou súčasťou života, ktorá spája ľudí. Spojili sme sily s Úniou európskych futbalových zväzov a stali sme sa oficiálnym partnerom Majstrovstiev Európy vo futbale 2024 – UEFA EURO 2024. Sme hrdí na to, že spoločnosť je oficiálnym partnerom tohto významného turnaja už po tretíkrát.

Od 14. júna do 14. júla 2024 budú všetky oči upreté na 24 futbalových tímov, ktoré sa kvalifikujú a budú súťažiť na tomto očakávanom turnaji, ktorý sa uskutoční v Nemecku. Tešíme sa, že sa budeme môcť pripojiť k futbalovým fanúšikom v Berlíne, Mníchove, Dortmunde, Gelsenkirchene, Stuttgarte, Hamburgu, Düsseldorfe, Kolíne nad Rýnom, Lipsku a Frankfurte, ako aj predstaviť značku Hisense divákom po celom svete.

Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte ako prví informácie o novinkách UEFA a súťažiach o zaujímavé ceny EURO 2024.

  PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NEWSLETTERA:


  Táto stránka je chránená reCAPTCHA a platia pre ňuZásady ochrany osobných údajou aZmluvné podmienky spoločnosti Google.

  Súvisiace novinky

  Keď Multisplit, tak Hisense!

  Keď Multisplit, tak Hisense!

  Máte záujem o klimatizáciu a neviete sa rozhodnúť, či siahnuť po riešení Singlesplit alebo Multisplit? Radi vám poradíme.

  Ako a prečo sa vykonáva dezinfekcia klimatizácie?

  Ako a prečo sa vykonáva dezinfekcia klimatizácie?

  Započuli ste niekde informáciu o tom, že klimatizáciu treba pravidelne dezinfikovať? Počuli ste správne – dezinfekcia klimatizácie spolu s pravidelným čistením je základnou podmienkou nielen chladného vzduchu bez nepríjemného zápachu, ale aj zdravej domácnosti a dlhej životnosti vašej klimatizácie. Ako teda čistiť a dezinfikovať klimatizáciu?