Predražujú smart funkcie cenu klimatizácie?

V súčasnosti sú inteligentnými funkciami vybavené mnohé spotrebiče v našich domácnostiach. Zvykli sme si, že na diaľku dokážeme pomocou aplikácií ovládať robotický vysávač, spustiť práčku v správny čas z práce a výnimkou nie je ani integrácia smart funkcií do klimatizačných zariadení.

Produktové rady klimatizácií Hisense rešpektujú aktuálne technologické trendy a vynikajú inteligentnými funkciami, ktoré užívateľom prinášajú skutočný komfort na želanie.

Jednoduché ovládanie aplikáciou ConnectLife

Ovládanie klimatizačných jednotiek pomocou WiFi je dnešným štandardom, avšak technológie integrované do klimatizácií Hisense vám okrem pestrej výbavy smart funkcií ponúkajú nadštandardné užívateľské pohodlie a intuitívne ovládanie. Na diaľku môžete cez WiFi ovládať klimatizáciu jednoduchou aplikáciou ConnectLife, ktorá je dostupná pre iOS aj Android zariadenia.

Táto aplikácia prináša univerzálne ovládanie viacerých domácich spotrebičov z akéhokoľvek miesta aj keď ste práve na cestách.

Pravdepodobne najzákladnejšou funkcionalitou ovládania klimatizácie cez WiFi je spustenie chladenia na diaľku. Nie vždy je možné odhadnúť, kedy sa vrátite domov a ochladzovať prázdny priestor je ekonomicky nevýhodné. Napriek nepredvídateľnému režimu dňa vás však môže čakať príjemne klimatizovaný domov. Stačí pomocou WiFi spustiť chladenie na diaľku mobilnou aplikáciou krátko pred vaším príchodom.

Ak je váš denný režim predvídateľnejší, klimatizácie Hisense majú k dispozícii funkciu Časovač pre nastavenie denného režimu. Týždenný alebo 24-hodinový časovač môžete nastaviť na konkrétny čas, čí deň, pre automatické zapnutie alebo vypnutie klimatizácie, prípadne definovať vlastné pravidlá. Všetko samozrejme aplikáciou ConnectLife na diaľku.

8-stupnov

Inou bežnou situáciou je potreba temperovať interiér. Môžete napríklad navštevovať vašu chatu niekoľkokrát v priebehu zimných mesiacov. Užitočnou sa v tomto prípade stáva funkcia klimatizácií Hisense Temperovanie na 8 °C. Spoľahlivo zamedzí neželanému poklesu teploty interiéru pod bod mrazu.

Smart technológie ako štandard

Klimatizácie Hisense ponúkajú užívateľom vysoký štandard v podobe smart technológií dostupných pre každého. Väčšina našich jednotiek prináša moderné inovácie bez kompromisov a to aj v prípade, že sa rozhodnete pre základný ekonomický model Easy.

S Hisense klimatizáciou nastavíte dokonalú izbovú teplotu stlačením jediného tlačidla. Inteligentný režim aktivujete zvolením funkcie Smart a klimatizácia automaticky zvolí najkomfortnejšiu teplotu pre miestnosť.

Samozrejmosťou je pri klimatizáciách Hisense sledovanie stavu jednotky a hlásenie prípadnej poruchy. Aplikácia komunikuje na diaľku s funkciou automatickej ochrany a diagnostiky klimatizácie. Real-time diagnostika (v reálnom čase), monitoruje prevádzku klimatizačnej jednotky a ak nastane porucha, zobrazí hlásenie, ktoré je sprevádzané notifikáciou v aplikácii ConnectLife. Okrem toho sa v prípade preťaženia klimatizácia sama vypne.

Kombinácia aplikácie ConnectLife a smart technológii Hisense tak zaručujú nielen pohodlnú, ale i bezpečnú prevádzku.

i-feel

Ďalšou smart inováciou, vo všetkých modeloch klimatizácii Hisense, je funkcia I Feel.

Diaľkový ovládač klimatizácie slúži ako senzor merania teploty okolo užívateľa a informácie odosiela späť do jednotky. Na základe týchto dát klimatizácia inteligentne prispôsobuje teplotu v miestnosti.

Smart funkciou je vybavené aj čistenie jednotky. Patentovaná technológia samočistiacieho systému Self-Clean efektívne eliminuje prachové častice vo vnútri jednotky. Táto smart technológia využíva na čistenie prudkú zmenu teploty a následne odplavenie nečistôt.

Po aktivovaní čistiaceho cyklu teplota v jednotke skokovo klesne na 19 °C a na vnútorných výparníkoch sa rýchlo vytvorí námraza. Chlad prenikne hlboko medzi čiastočky prachu a mrazom ich oddelí od štruktúr výparníkov. Následný režim rozmrazenia nečistoty odplaví von z jednotky.

Prémiová smart funkcia AI Smart

Pre najnáročnejších užívateľov je k dispozícii model klimatizácie Hisense Energy Pro Plus, ktorý posúva smart technológie na najvyššiu úroveň. Je vybavený najpokročilejšou Hisense technológiou umelej inteligencie AI Smart.

Model Energy Pro Plus vďaka nej automaticky monitoruje teplotu, vlhkosť vzduchu a inteligentne reguluje tieto parametre vrátane smeru prúdenia vzduchu do jedného zo 4 režimov.

Súčasťou AI Smart výbavy je aj technológia AI Smart Eye s termo senzorom v podobe inteligentného “oka.” Deteguje pozíciu osoby a umožňuje buď režim nasledovania, kedy prúd chladného vzduchu sprevádza váš pohyb po miestnosti, alebo naopak režim vyhýbania – automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu tak, aby sa vám chladný vzduch vyhýbal. Užitočná funkcia najmä pre ľudí s citlivosťou na prechladnutia.

Funkcie Smart Floor Airflow a Smart Ceiling Airflow – smerujú prúd vzduchu buď smerom k podlahe, aby teplý vzduch stúpal nahor a zohrieval v zime každý kút miestnosti, alebo v lete vytváral osviežujúci chladivý oblúk v tvare vzduchového vodopádu.

Meranie spotreby a vyhodnocovanie v podobe grafov – umožňuje prehľadne zistiť, či je vo vašom prípade finančne výhodnejšie ponechať klimatizáciu nastavenú konštantne na bežnú teplotu 24°C alebo ju vypínať a spúšťať iba v čase, keď sa rozhodnete priestor ochladiť.

Aplikácia ConnectLife umožňuje modely Energy ovládať hlasom. Je kompatibilná s asistentom Google a Alexou. Hlasovým povelom je možné klimatizáciu zapínať, vypínať, regulovať teplotu, či prispôsobiť prevádzkový režim. Naviac je nastavenie tejto funkcionality jednoduché. 

Výhodné partnerstvo so ZSE

Vďaka nadviazanej spolupráci medzi značkou Hisense a Západoslovenskou energetikou, a.s., máte teraz možnosť získať Hisense klimatizáciu od ZSE s množstvom výhod a pravidelných zliav. 

ZSE poskytuje tiež možnosť financovať kúpu klimatizácie Hisense na splátky prostredníctvom ponuky ZSE Klíma Bezstarostnosti. Táto výhodná ponuka vám umožní získať novú klimatizáciu už od 1€ denne. 

Správny model si vyberie každý 

Hisense klimatizácie ponúkajú model pre každého zákazníka v závislosti od konkrétnych nárokov a rozpočtu. Ak hľadáte technologickú špičku v oblasti inovatívnych funkcií, modely Energy, disponujúce najsofistikovanejšou technológiu umelej inteligencie AI Smart vás nesklamú. V Hisense však veríme, že šikoré spektrum smart funkcií by malo byť dostupné už aj v základných modeloch a preto bohatú výbavu inovácií ponúkajú tiež ekonomické modely Easy alebo najpopulárnejšie modely Comfort. Pri  klimatizáciách Hisense sa užitočnými smart funkciami výsledná cena nenavyšuje a sú dostupnou voľbou pre všetkých užívateľov. 

 

Súvisiace novinky