Energy Pro Plus – vlajková loď klimatizácií Hisense

Žijeme v technologicky pokročilej dobe, kedy naše obľúbené aplikácie na streamovanie hudby ponúkajú výber interpretov, ktorých hudba sa nám pravdepodobne bude páčiť, seriály, filmy a iný video obsah sú nám navrhované s oveľa väčším zreteľom na naše osobitné preferencie a učíme sa tiež využívať rôzne jazykové modely, či chatovacie boty, ktoré nám pomáhajú byť kreatívnejší a efektívnejší.

Technológie sa vyvíjajú vo vysokom tempe a Hisense sa ako spoločnosť zameraná na moderné produkty do domácnosti rovnako nevyhýba inováciám. V znamení pokroku vyvinuli odborníci v Hisense pre klimatizácie rôzne autonómne, inteligentné funkcie, ktoré zlepšia kvalitu života užívateľov. A to obzvlášť v najvyššej modelovej rade Energy Pro.

enp

Modely Energy Pro Plus ako zhmotnenie pokroku

Ponuka klimatizácií Hisense prináša moderné technológie v každej kategórií a dokonca aj v základných modeloch. Berieme na zreteľ, že zákazníci v súčasnosti očakávajú vo svojej domácnosti pokročilé technologické funkcie. Veríme, že užívateľ by ideálne mal celkom zabudnúť na fakt, že vôbec používa určité zariadenie v domácnosti. Pretože najlepšia je starostlivosť, ktorú nemusíte ani vnímať. Starostlivosť, ktorá pracuje inteligentne, autonómne a s nutnosťou iba minimálnych zásahov zo strany užívateľa.

Hisense prihliada na dôležitosť ponuky produktov pre komfort najvyššej úrovne. Cieľavedomou prácou vývojových tímov a hodinami hľadania najoptimálnejších riešení, sme vyvinuli náš najpokročilejší model klimatizácií. Líniu, ktorá spĺňa náročné požiadavky moderných smart technológii s prvkami AI. Vlajkovú loď: Hisense Energy Pro Plus.

Ac_banner_02

AI Smart – pod bdelým dohľadom technológií

Našu najsofistikovanejšiu technológiu umelej inteligencie sme nazvali AI Smart. Predstavte si, že by vaša klimatizácia na vás doslova dozerala, vyhodnocovala váš pohyb po priestore a podľa vašich preferencií prispôsobovala prúdenie vzduchu. Klimatizácia z najvyššej rady Energy Pro Plus disponuje smart senzorom, ktorý sa príznačne nazýva Smart Eye – inteligentné oko. Jeho termo senzor deteguje vašu polohu v priestore a vy máte plnú kontrolu nad tým, či sa vám bude prúd vzduchu vyhýbať alebo vás bude nasledovať.

Aké sú praktické situácie využitia takejto funkcie?

Môžete trpieť citlivosťou na chlad, ľahko dostať “prievan,” prípadne trpieť bolesťou kĺbov či svalov. Chcete však aj napriek tomu príjemne klimatizované prostredie vo svojom domove alebo v kancelárii aj počas horúcich dní. Riešením je zvoliť AI Smart režim vyhýbania. Oko Smart Eye pomocou termo senzoru lokalizuje vašu polohu a prúd chladného vzduchu sa vám bude v reálnom čase vyhýbať.

Predstavme si ešte inú situáciu. Čo ak nemáte žiadne zdravotné problémy a chladný vzduch vám neprekáža. Naopak, privítali by ste, keby vás v sálajúcich horúčavách nasledovala v interiéri príjemne osviežujúca oáza čistého, chladného vzduchu. S modelmi klimatizácií Hisense Energy Pro Plus to nie je problém. Smart Eye bude v režime nasledovania starostlivo nasledovať váš pohyb a zabezpečí prúd chladu priamo na vás.

i-feel

Smart Airflow – dimenzie komfortu

Ďalšou funkciou v najvyššej rade klimatizácií Hisense Energy Pro je funkcia Smart Floor Airflow a Smart Ceiling Airflow. Tieto módy smerujú prúd vzduchu buď smerom k podlahe, kedy teplý vzduch stúpa smerom k stropu a zohrieva miestnosť, alebo v lete vytvára chladný vzduch osviežujúci chladivý oblúk. S týmito vylepšeniami môžete mať absolútnu kontrolu nad smerom a tokom vzduchu pre váš maximálny komfort.

energypro_banner8a@2x

Ovládajte vašu klimatizáciu hlasom

Modely Energy je možné ovládať hlasovými povelmi. Pomocou Asistenta Google alebo Amazon Alexa jednoducho poviete klimatizácií, či sa má zapnúť, vypnúť, akú teplotu má aktuálne nastaviť, prípadne aký smart režim má aktivovať. Ovládanie modelov Energy sa aj vďaka tejto funkcii stáva pohodlnejším ako kedykoľvek predtým.

 

Technológia HI-NANO – vaša ochrana pred mikroorganizmami

Modely Energy Pro disponujú účinným plazmovým ionizátorom. Či už používate klimatizáciu doma, alebo v pracovnom prostredí, čistenie vzduchu od patogénov je neoceniteľnou výhodou.

Technológia HI-NANO je vo svojej podstate druhom účinného plazma ionizátoru. Produkuje tzv. dvojité ióny s vysokou koncentráciou. Generátor produkuje dva druhy iónov – pozitívne a negatívne. Tieto ióny sa potom používajú na znefunkčnenie vírusov a baktérií.

Ac_banner_03

Technológia HI-NANO od spoločnosti Hisense bola certifikovaná spoločnosťou Texcell, globálnou výskumnou organizáciou, ako účinná technológia pri inhibícii (znížení aktivity) koronavírusu SARS-CoV-2 s inhibičnou mierou až 93,54% v priebehu dvoch hodín.

Vďaka silnej produkcii iónov dokáže technológia HI-NANO účinne eliminovať tiež viac ako 99% vírusu H1N1 do dvoch hodín.

energypro_banner8b@2x

Aplikácia ConnectLife – pod kontolou aj na cestách

Ovládanie klimatizácií Hisense, vrátane modelov Energy Pro, je možné na diaľku vďaka jednoduchej aplikácii ConnectLife. Okrem súboru rôznych funkcionalít je základom spustenie chladenia na diaľku cez WiFi. Nie je potrebné vedieť presne predvídať, kedy sa vrátite domov. Príjemne klimatizovaný priestor si môžete kedykoľvek na želanie zabezpečiť cez WiFi, mobilnou aplikáciou ConnectLife, ešte pred vaším príchodom.

energypro_banner6a

Funkcia samočistenia

Okrem sofistikovanej technológie na elimináciu mikroorganizmov a alergénov HI-NANO je dôležité venovať pozornosť aj čistote vnútorných častí vašej klimatizačnej jednotky. Klimatizácie Hisense sú vybavené samočistiacou funkciou Self-Clean. Táto patentovaná funkcia dokáže účinne odstrániť nečistoty z vnútra jednotky prostredníctvom rýchlej zmeny teploty a ich následného odplavenia.

Táto pokroková technológia je mimoriadne efektívna pri čistení klimatizačných jednotiek a minimalizuje množstvo prachu a plesní, ktoré by inak mohli spôsobovať alergické reakcie. S funkciou samočistenia si môžete byť istí, že vzduch, ktorý dýchate je čistý.

Rad klimatizácií Hisense Energy Pro Plus ponúka skutočne najvyšší komfort svojimi funkciami, ktoré zaujmú aj zákazníkov s najvyššími požiadavkami. Integrácia najpokročilejších technológií, ktoré sa starajú o vaše pohodlie a zdravie, sú v kategórii Energy Pro naviac v pôsobivom dizajnovom prevedení s príjemnými zaoblenými líniami.

Súvisiace novinky