O Hisense

sídlo spoločnosti Hisense

Sme presvedčení, že tie najlepšie veci v živote majú prekonávať naše očakávania, a že každý by mal mať možnosť užívať si výhody vyspelých technológií. Sme hrdí na kvalitu našich výrobkov. Prísne dbáme na dodržiavanie procesu zvyšovania kvality, a tak môžeme s hrdosťou predávať naše výrobky a Vy ich môžete vlastniť. Prajeme si, aby ste nám pri kúpe výrobkov Hisense verili, pretože sme spoľahlivou značkou. Zaväzujeme sa poskytnúť Vám najvyššiu možnú kvalitu a uistiť Vás, že kúpa klimatizácii Hisense je múdre rozhodnutie.

História koncernu Hisense:

2020
Globálny partner UEFA EURO 2019 ™
Globálny partner UEFA Futsal EURO 2019 ™

2019

Oficiálny partner MS vo futbale v roku 2018.

2018

  • Globálny partner UEFA EURO 2016 ™ 
  • Globálny partner UEFA Futsal EURO 2016 ™

2016

  • Prémiové partnerstvo s FC Schalke 04
  • Sponzorský tím F1 Lotus
  • Australia Open sa koná v Hisense Aréne 

2014

Začína prvá masová výroba LCD čipov v Číne. Vzniká spolupráca s inými medzinárodnými spoločnosťami, ako napríklad IBM či Bauknecht Whirlpool.

2007

Založenie spoločosti Hisense Hitachi Air-conditioning system co., ltd. Vzníhá divízia Hisense Hitachi VRF.

2003

Pred prelomom tisícročia sa koncern Hisense začal rýchlo ekonomicky rozvíjať a v roku 1997 sa Hisense prvý krát zapojil do obchodov na burze v Šanghaji. V tomto roku spoločnosť Hisense začína vyvíjať klimatizačné zariadenia s invertorovou technológiou.

1997

Rozšírenie na výrobu televízorov.

1979

1969

Hisense začína produkovať rádiá v čínskom meste Qingdao.

1969

Máte záujem o naše produkty alebo služby?

Hisense má za sebou dlhú cestu. Od malej fabriky na výrobu rádií až po úspešnú technologickú značku s radom ocenení. Pri vývoji nových produktov spolupracujeme s globálnymi strategickými partnermi ako sú napr. IBM, Hitachi, Whirlpool. Pôsobíme vo viac ako 130 krajinách sveta. A teraz už aj na Slovensku.