Nová vlajková loď Hisense Silentium PRO je pripravená konkurovať tým najslávnejším a najlepším klimatizáciám na trhu. Množstvo tých najmodernejších funkcii prináša užívateľovi maximálne pohodlie a kvalitu.

Kľúčovým prvkom tejto klimatizácie je vstavaná termokamera priamo v strede čelného panelu. Termo snímky miestnosti vyhodnocuje vstavaný mikropočítač so zabudovanou umelou inteligenciou.  Takýmto spôsobom klimatizácia vyhodnocuje kde sa nachádzajú osoby, akú fyzickú aktivitu vykonávajú. Na základe toho upraví potrebu chladenia/kúrenia, prípadne odkloní a upraví smer prúdenia vzduchu tam kde nikto nie je. A to všetko automaticky!

Novinka klimatizácie Silentium PRO s termokamerou

          Podpora najnovších technológií, ako ovládanie domácnosti hlasom od Apple a Google či komunikácia cez internet s inými zariadeniami umožňuje integráciu tejto klimatizácie aj do tej najmodernejšej domácnosti.

Samozrejmosťou je vysoká energetická účinnosť, vykurovanie aj pri -20°C, veľmi nízka hlučnosť a  v kombinácii s moderným a zároveň decentným dizajnom sa klimatizácia Silentium PRO priam pýta ku Vám do obývačky.

Viac info: https://hisense-klima.sk/klimatizacia-silentium-pro/

Novinka klimatizácie Silentium PRO s termokamerou