To že Hisense sponzoroval majstrovstvá sveta vo futbale 2018 v Moskve ste už isto postrehli. Vo videu nižšie sa však môžete presvedčiť že Hisense bol pri tých najžiarivejších okamžikoch týchto majstrovstiev. Made in China už dávno neznamená to čo pred pár rokmi, Hisense ako globálny hráč nám predviedol že patrí medzi špičku na celosvetovom trhu.

Hisense sponzoroval majstrovstvá sveta vo futbale v Moskve 2018. Vo videu nižšie sa však môžete presvedčiť, že Hisense kladie vysoký dôraz na vývoj komponentov klima- tizácií, spolupracuje so svetovo uznávanými značkami IBM, Hitachi a Whirpool.

Vo svojich vývojových centrách pracujú pre Vás špičkový odborníci na klimatizácie Hisense, ktoré sú testované v extrémnych podmienkach vďaka špeciálnej povrchovej úprave a moderným vzhľadom a architektúrou aby sme Vám dopriali vyššiu životnosť klimatizácií.

Tichý chod privíta každý majiteľ klimatizácií Hisense a k tomu ovládanie cez wifi, zvýši Váš komfort doma i v práci. Hisense vyrába klimatizácie energeticky úsporne aby sme aj my viac chránili našu planétu.

Doprajte si aj vy pohodlný zážitok pri sledovaní majstrovstiev sveta s klimatizáciami Hisense.