Energy PRO Plus

A+++Vykurovanie až do -25°CUltra tichá 18dBSmart Eye Hi – NANO filtrácia WifiAutomatické čistenie

Klimatizácia, ktorá sa postará o váš komfort nie len počas leta, ale aj v zime.  Spomedzi nástenných modelov vyniká najefektívnejšou prevádzkou pri vykurovaní aj chladení. Parametre ako prevádzka až do -25°C, alebo vyhrievaná vanička vonkajšej jednotky zabezpečia požadovaný výkon aj pri extrémnych mrazoch, alebo vo vlhkom prostredí. Revolučná funkcia Smart Eye s termo senzorom automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu tak, aby teplý vzduch prúdil priamo na Vás a v lete opačne. Čistý vzduch s technológiou HI-nano, samočistením výmenníkov a hlučnosťou iba 18dB.

Funkcia Smart Eye s termo senzorom automaticky smeruje a nastavuje intenzitu prúdenia vzduchu tak, aby Vás neofukovalo a bol zabezpečený maximálny komfort.
smart-eye

Aj počas najtuhších mrazov, klimatizácia dokáže zaistiť dostatočný vykurovací výkon. Zároveň sú vonkajšie jednotky vybavené elektricky vyhrievanou vaničkou a upraveným softvérom na odmrazovanie.

HI-NANO dokáže účinne odstrániť vírusy a baktérie, vrátane koronavírusu (COVID-19), uvoľnením vysoko koncentrovaných iónov, čím vytvára zdravé a čisté prostredie. HI-NANO preukázateľne odstraňuje 92,6 %* H1N1 a sterilizuje 88,54 %* E. coli za 2 hodiny. Zdravé ióny s vysokou koncentráciou môžu tiež účinne odstrániť 60%  prachových častíc PM2,5 za 2 hodiny. Všetky hodnoty boli testované a certifikované autoritou UL.nano filtracia

Klimatizáce sa dokáže pomocou funkcie samočistenie pravidelne zbaviť rôznych nečistôt ako prachu, mikroorganismu či oleja. Špeciálna povrchová úprava výmenník umožnuje pomocou namrznutia a následného rozpustenia námrazy mechanicky odstrániť nečistoty. Okrem toho, sa vždy pri vypnutí spustí režim proti tvorbe plesní a vnútro klimatizácie sa vysuší. automaticke-cistenie

Vnútorná jednotka zaujme svojim elegantným dizajnom v kombinácií v polárnej bielej a sivej sa bude hodiť do každého priestoru.
premiovy dizajn

Hlučnosť 18dB

So špeciálne navrhnutým vútrajškom klimatizácie a pokrokovou elektronikou je možné prevádzkovať klimatizáciu iba pri 18dB (A), je to hodnota, ktorú možno zachytiť len veľmi ťažko a to aj v tých najtichších miestnostiach.

Wifi ovládanie

V aplikácií je možné robiť  denné, týždenní, alebo mesačné štatistiky spotreby. Cez google asistena je možné klimatizáciu ovládať aj hlasovými povelmi.

Meranie spotreby

Prehľad o spotrebe v prehľadnom grafe cez wifi aplikáciu Vám pomôže ešte viac ušetriť náklady na energiu.

Inovatívne technológie 

Hisense sa snaží o neustále vylepšenia a prináša technológie ako Full DC inverter technológiu, inteligentné riadenie otáčok kompresora a iné

mrak
rybarik

Pozrite si video ako funguje a aké má funkcie model Energy pro PLUS