FUTBALTOUR.SK je najväčšia a najskúsenejšia športová CK na Slovensku, ktorej služby využilo už viac ako 87-tisíc fanúšikov. Vo svete futbalových zážitkov je bezkonkurenčnou jednotkou v organizovaní zájazdov do tých najvychytenejších futbalových destinácií.

Hisense je oficiálnym sponzorom EURO 2020 a MS 2022 vo futbale, a preto sme sa rozhodli rozvinúť dlhodobú spoluprácu práve s CK Futbaltour, ktorá môže fanúšikom priniesť množstvo výhod.
V priebehu majstrovstiev EURO 2021 sa môžete tešiť na výhodné akcie a zľavy, pripraviť sa na rôzne zaujímavé darčeky do súťaží, ktoré venuje hisense-klima.sk aj prostredníctvom CK Futbaltour a v budúcnosti očakávať aj hodnotné výhry v podobe klimatizácie či lístku na zápas.

Či už za futbalom radi cestujete, alebo si zápas najlepšie vychutnávate v pohodlí domova, nenechajte letné horúčavy zničiť Vám plnohodnotný futbalový zážitok. Ak pre Vás domáce fandenie predstavuje náročný športový výkon, podobne ako excelentná hlavička Milana Škriniara, pripravte si náhradné fanúšikovské dresy v prípade, že sa pri gólových výskokoch zapotíte. Ukážte teplu červenú kartu a stavte na víťazný hetrik s dostupnými smart klimatizáciami od Hisense-klima.sk, ktoré Vám fandenie zaručene spríjemnia.

Značka Hisense ponúka svojim zákazníkom širokú škálu modelov, od jednoduchých a účinných Easy, až po prepracované jednotky Energy Pro s možnosťou ovládania hlasom aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Klimatizácie Hisense ponúkajú riešenia aj pre veľké projekty ako administratívne budovy, hotely či výrobné haly. Všetky typy klimatizácií disponujú vychytanými parametrami, nízkou hlučnosťou a komfortným WiFi ovládaním. Viac o Vašom pohodlí sa dozviete na hisense-klima.sk

Takže nezabudnite! S CK Futbaltour.sk letíte na futbalové zápasy po celej EU a s Hisense-klima.sk si ich vychutnáte Comfort-ne z pohodlia domova.